Otevírací doba:
Po - Pá: 8:00 - 18:00
So: 8:00 - 12:00

O naší společnosti

Železářství Kostřík bylo založeno v roce 1991 Jaromírem a Jitkou Kostříkovými, kteří do podnikání vložili celý svůj život, srdce, velké množství práce a každou volnou chvíli, a to i na úkor rodiny.  

Z počátku se jednalo o malý obchod s železářským zbožím a trochou domácích potřeb. V průběhu let si tento rodinný podnik prošel řadou inovací, rozrostl se na dvě kamenné prodejny, vystřídal sortiment domácích potřeb a poté se opět vrátil k tradičnímu modelu jako na počátku - jeden kamenný obchůdek s železářstvím i domácími potřebami.

Díky 30tiletým zkušenostem v oboru naleznete na prodejně pouze kvalitní zboží od prověřených dodavatelů a výrobců. Jednotlivé zboží je vybíráno osobně, přičemž je kladen důraz na české výrobky.
V železářství najdete drobné ruční nářadí i elektrické nářadí kvalitních značek jako je Fiskars, Makita, Black&Decker, Narex a další. Dále jedny z nejlevnějších pletiv v okolí, zahradní nábytek, sekačky a nářadí, dřevěné a hliníkové žebříky, hliníkové štafle, dřevěné štafle, malířské potřeby. Novinkou jsou krby na zahrady, jak malé, tak kamenné grily, kotle na tuhá paliva a mnoho dalšího, co je do domácnosti, garáže a zahrady potřeba. Ale především se u nás setkáte s vyškoleným personálem, který Vám ochotně poradí. Toto v hypermarketu nenajdete.

V domácích potřebách neboli v oddělení Kuchyňka naleznete široký sortiment zboží potřebných do domácnosti - vařečky, nerezové nádobí, grilovací pánve, dřevěné výrobky, pytle do vysavačů, zahradní šňůry, odpadkové koše a koše na prádlo, skleněné nádobí, hrnce všech velikostí s náhradními poklicemi, květináče, truhlíky, a mnoho dalšího. Opět s dobrou radou od personálu.

Železářství Kostřík

Potřebujete nářadí a materiál pro drobné nebo rozsáhlé opravy? Vybavit si garáž zahradním či řemeslným náčiním a zařízením? Nebo Vám schází doplňky a pomůcky do domácnosti? Během 30tileté praxe v oboru máme jasnou představu o tom, co v domácnosti nesmí chybět! Zastavte se u nás a přesvědčte se sami. 
Železářství Kostřík
Železářství Kostřík Neratovice
Podmínky ochrany osobních údajů
Reklamační řád
Podporujeme stálé zákazníky - odběr zboží za zvýhodněných podmínek
© 2024 Železářství Kostřík - Všechna práva vyhrazena
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram